Ceny razítek


Uvedené ceny jsou koncové v Kč.Množstevní slevy - mimořádné zvýhodnění

Poskytujeme výrazné množstevní slevy. Přesnou cenu na více ks Vám rádi sdělíme na základě kalkulace.


Razítko malé (soukromá osoba, IČO)

malé razítko - výroba razítek Praha

Do razítka s plochou pro otisk 37 x 13 mm lze umístit až 4 řádky kratšího textu, což často postačuje pro jméno, adresu a IČO. Jde obvykle o nejmenší razítko pro fyzickou osobu. U delších názvů nebo pro lepší čitelnost se doporučuje razítko větší.

koncová cena = 393,-

Razítko střední (firemní, plátce DPH, OSVČ)

střední razítko - výroba razítek Praha

Razítko s plochou pro otisk 46 x 17 mm je rozumná volba pro základní firemní a podnikatelské použití. Je vhodné jako razítko pro OSVČ, plátce DPH i firmy od společností s r.o. až po a.s. Pro více kontaktních údajů či logo se dopručuje razítko větší.

koncová cena = 433,-

Razítko velké (firemní s logem, více txt)

velké razítko - výroba razítek Praha

Razítko s plochou 58 x 22 mm poskytuje obvykle dostatek prostoru pro všechny textové údaje včetně telefonu, e-mailu a adresy www. Často lze zakomponovat i minimalistické logo. U rozsáhlejší grafiky lze poptat i razítko větší.

koncová cena = 479,-

Jiné velikosti, typy a počty ks na základě kalkulace.

Pokud zde nenaleznete razítko potřebné velikosti, neváhejte nás kontaktovat. Přesnou cenu za jiné velikosti, typy a počty ks Vám rádi sdělíme na základě kalkulace.

{ Napište nám... }


Největší razítko standardní

největší razítko plastové standardní

Největší samobarvící razítko standardní řady. Největší plastový strojek umožňuje otisk o velikosti až 75 x 36 mm. Razítko je vhodné např. pro účetní a kontační tabulky, delší texty či velká loga.

koncová cena = 697,-

Velké razítko kovové

velké kovové razítko EXPERT

Největší razítko s kovovou mechanikou řady EXPERT typu stativ disponuje plochou pro otisk velkou 106 x 55 mm, což umožňuje tisk rozsáhlejších textů i tabulek. Toto velké kovové razítko je vhodné pro úřední otisky i firemní označování dokumentů, např. jako podací razítko.

koncová cena = 1.689,-

Velké razítko flash

velké razítko flash

Velké razítko flash s plochou 114 x 89 mm s moderním mechanismem bez otáčení štočku má příjemně nízký pracovní zdvih a schopnost sytě probarvovat i souvislé plochy. Je tedy vhodnou volbou např. pro velká firemní loga a reklamní upoutávky.

koncová cena = 1.982,-

výroba razítka Praha kontakt
banner1

Výroba nových razítek COLOP

Dodáváme kompletní nová samobarvící razítka rakouské značky COLOP. Konečná cena je uvedena za komplet, tedy za strojek včetně polštářku a štočku, Razítko můžete začít ihned používat.