Razítko velké - největší razítka, maximální velikost


Samobarvící razítka, tedy strojky, které nepotřebují samostatný externí polštářek s barvou, se těší velké oblibě. Maximální velikost otisku je u těchto razítek dána největším dostupným strojkem. U základní řady standardních plastových razítek je největší velikost v nabídce 7,5 x 3,6 cm. U razítek s kovovou mechanikou má velké razítko maximální plochu 10,6 x 5,5 cm. Největší razítko z dodávaného sortimentu je typu flash a jeho plocha je velká 11,4 x 8,9 cm.Největší razítko standardní

největší razítko plastové standardní

Největší samobarvící razítko standardní řady. Největší plastový strojek umožňuje otisk o velikosti až 75 x 36 mm. Razítko je vhodné např. pro účetní a kontační tabulky, delší texty či velká loga.

Ceny

Velké razítko kovové

velké kovové razítko EXPERT

Největší razítko s kovovou mechanikou řady EXPERT typu stativ disponuje plochou pro otisk velkou 106 x 55 mm, což umožňuje tisk rozsáhlejších textů i tabulek. Toto velké kovové razítko je vhodné pro úřední otisky i firemní označování dokumentů, např. jako podací razítko.

Ceny

Velké razítko flash

velké razítko flash

Velké razítko flash s plochou 114 x 89 mm s moderním mechanismem bez otáčení štočku má příjemně nízký pracovní zdvih a schopnost sytě probarvovat i souvislé plochy. Je tedy vhodnou volbou např. pro velká firemní loga a reklamní upoutávky.

Ceny

Levnější razítka menších rozměrů

Pokud potřebujete razítko menší velikosti, neváhejte nás kontaktovat. Pokusíme se zajistit ekonomičtější variantu razítka s vhodným tvarem ze širokého spektra vyráběných modelů různých typů strojků.

{ Napište nám... }


výroba razítka Praha kontakt
banner1